Teslimat Şartları

Siparişiniz, Sürat kargo Yada MNG kargo tarafından teslim edilecektir.

Siparişiniz kargo firması tarafından size teslim edilene kadar www.lezzetyurdu.com.tr sorumluluğu ve güvencesi altındadır.

Satın aldığınız ürün, sipariş sırasında belirttiğiniz ürünler doğrultusunda hazırlanır. Kuruyemiş ve lokumlar için istediğiniz zaman kilitleyebileceğiniz özel paketler, belirteceğiniz adrese güvenli olarak teslim edilir.

Dilerseniz teslimat ve fatura adreslerini farklı vererek, faturanızın kendinize, hediyenizin sevdiklerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Siparişinizin kargo firmasına kaç gün içinde teslim edileceği, satın aldığınız ürüne ait detay sayfasında belirtilmektedir. (Stoğumuzda olan ürünler için 1-2 iş günü, üretilmesi gereken ürünler için 4-5 iş günü)

Hazırlanan siparişler, kargo firmasına Cumartesi, Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmektedir.

Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde SMS ve e-posta ile bilgilendirilirsiniz.

Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi www.lezzetyurdu.com.tr geri getirir.

Sipariş verdiğiniz ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. www.lezzetyurdu.com.tr sipariş yetkilisine 05067181272 numaralı telefonu kullanarak durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

Siparişinizin durumunu, kargo sipariş takibi sayfasından inceleyebilirsiniz.

Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için iletişim formunu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.