Satış ve Pazarlama Politikamız

Satış ve pazarlama ekiplerimiz, Lezzet Yurdu müşteri memnuniyetini birinci önceliği olarak kabul ederek, yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimize hizmet vermektedir. Müşteri talep ve beklentilerini takip etmek, ihtiyaçları analiz etmek, firma içindeki süreçleri müşterinin temsilcisi olarak müşteri gözüyle yönetmek, diğer bölümlerle paketleme / kargo / yazılım etkin koordinasyonu sağlamak, çözümler üretmek ve sonuç üreten çalışmalar yürütmek öncelikli görevlerimizdir.

Bunlara ek olarak; yeni pazarlarda yeni müşteriler bulmak, rakipleri ve değişen pazar dinamiklerini takip etmek, ürün geliştirme projelerinin parçası olmak ve gelişime destek olmak diğer önemli çalışmalarımızdır.

Müşterilerimizle iletişimle başlayan ve ürünlerin müşterilerimize sevk edilmesi (kargolanması) ile son bulan süreç firmamızın güvenilirlik, disiplin ve doğru planlama yönetimleri ile en etkin şekilde yönetilmektedir. Memnun müşterilerimizin ve ürünlerimizi tekrar satın alan müşteri adetlerinin artışı iş yapış şeklimizin doğruluğunun en önemli kanıtıdır.